• WhapsApp: 0 505 00 99 505
bws

Bey Web Site - Domain - Tasarım - Hosting

hakkımızda

Biz Kimiz?

Yılların getirdiği tecrübeyle Web Tasarım piyasasında en uygun fiyatları Hosting hizmetlerinde ise en performanslı ürünleri sizlere sunuyoruz. Global olarak hosting piyasasında geniş kitlelere hitap eden altyapımızı yeni yatırımlarla büyütüyoruz. Tamamen yerli sermaye ile kurulduk ve kurulduğumuz günden beri müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenli barındırma çözümlerini en yüksek standartlarda sunuyoruz.

Alan Adı Kaydı, Hosting, VPS, Sunucu Kiralama, Web Tasarım ve Grafik Tasarım alanlarında tecrübeli ekibe sahibiz. Ekibimiz en profesyonel hizmeti sizlere sunabilmek için tüm gücüyle çalışıyor. Ekip olarak her gün kendimizi çalıştığımız alanlarda geliştiriyoruz ve son teknolojiye her zaman uyum sağlıyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışı ve sorunsuz hosting servisleri için bize güvenebilirsiniz. BeyWebSite.com üzerinden aldığınız hizmetler için  7/24 online teknik destek servisimiz mevcuttur.

Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmeti sağlayabilmek için en iyilerle çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple tüm çözüm ortaklarımızı seçerken yüksek kalite standartlarından taviz vermiyoruz. En iyi yazılım ve donanımları en yüksek hat kapasiteleriyle sunmak için çalışıyoruz. BeyWebSite.com olarak en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

 BeyWebSite.com olarak tüm müşterilerimize en sade ve basit haliyle, verimli bir şekilde kullanabilecekleri internet hizmetlerini üst düzey kalitede sunmak misyonuna sahibiz. Bizi tercih eden müşterilerimizin web sitelerini tasarlayıp hostin hizmetlerinide kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde yayınlamak, onların tam memnuniyetini sağlamak için ekip olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz.
KAPAT