İçerik Üretimi

Editoryal desteğin amacı, özgün bir dille oluşturulan kaliteli içeriklerle verilmek istenen mesajın yazım diline uygun halde hedefe ulaştırılmasıdır. Ulaşılmak istenen hedef kitlenin en doğru mesajı en kolay biçimde alabilmesi için çalışmalarınızın editoryal açıdan desteklenmesi ve bu anlamda uygun içerikler üretilmesi gerekmektedir. Profesyonel bir editoryal çalışma yazı dilinin ustaca kullanımının yanı sıra, metnin bütünlüğünü koruyan, yazarın üslubunu ve yazının tarzını bozmadan gerekli müdahalelerde bulunabilme becerisine de sahip olmayı gerektirir. İyi bir yazının okunabilir ve doyurucu olması için,

Yazım kurallarına uygun, Okurken sıkmayan, Merak uyandıran, Anlatılmak isteneni tam olarak yansıtan bir dille yazılması ve uygun uzunlukta olması gerekmektedir.

Bey Web Tasarım olarak firma veya şirketinizin hedef kitlesine ulaşabilmesi için doğru içerikler oluşturarak bu içeriklerin düzenlenmesi ve yazım kurallarına uygun hale getirilmesi için profesyonel editoryal destek sunuyoruz. Çalışmalarımızı planlarken sizinle ortak hareket ederek içeriklerimizi “minimum sürede maksimum verim” prensibi ile tamamen özgün bir şekilde üretiyoruz. Çalışma planımız birkaç bölümden meydana geliyor:

Bir yanıt yazın